Yardımlarınız için benimle yakinen ilgilendiginiz için çok teşekkür ederim Zeynep hanım sağlıklı gunler, Kadir DOĞAN.


Zeynep hanım çok yardımcı oluyor çok teşekkür ederim başarılı bir şirket, Berdan Şener.


 Fevkaladenin fevkinde💖😉, ORHAN TAŞ.


Bilge arı akademi ailesine teşekkür ederim. Tamamladigim eğitim sonucunda belgelerimi aldım. Guvenebileceginiz bir kurum herkese tavsiye ederim..,Timuçin Karaturp.

ilk öncelikle Bilge Arı Akademinin benim kişisel gelişimim (Gastronomi, Restorant işletmeciliği, yaşam koçluğu vb) yolunda sağladığı katkılardan dolayı çok teşekkür ederim. Ve Bİlge Arı Akademi çalışanlarından özellikle Zeynep Hanıma yardımlarından dolayı teşekkürlerimi borç bilirim., Emrah URTEKİN.


Çok memnun kaldım teşekkür ederim Zeynep hanım 🙏🏻🙏🏻🙏🏻,Sultan Alkır.


Zeynep hanım çok ilgili ve sorduğunuz soruları yanıtsız bırakmıyor eğitim koçu ve yaşam koçu sertifikası aldım çok memnun kaldım tavsiye ederim, Şerife Nur Çatpınar.


Dünyanın en iyi akademi sizde süperdiniz maşallah ben ilgi ve alakanizdan çok memnun oldum iyiki sizinle çalışmışım iyiki varsiniz cok tesekkur ederim cokk🌹🌹🌹🙏🙏♥️♥️♥️,Sakine Colak.


Hulya hocam çok başarılı işini severek yapıyor ilgisi ve alakasina hayranım… Güven konusunda kesinlikle hiç mahcup etmedi verdiği bütün sözleri sonuna kadar yerine getiriyor kendisine çok teşekkür ederim 👏👏👏👏, Murat Demir.


Bu kurum sayesinde 7 aydır çalıştığım iş yerime giriş yapabildim.. Özellikle hülya hocamın göstermiş olduğu ilgi ve alakası için ayrıca teşekkür ederim.. Başarılarının devamını dilerim.. , Feyza Turkay.


Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu Hülya öğretmenim … Sizin gibi bir eğitimciyle tanıştığım için çok şanslıyım gösterdiğiniz ilgi için size minnettarım yeri geldi öğretmen oldunuz yeri geldi ablam oldunuz.. Siz dünyada eşi olmayan en güzel çiçeksiniz.. Bugün buraya kadar yükselmemde sadece benim çalışmam yok, buraya gelmemde emeği geçen Hülya öğretmenime sonsuz teşekkür ediyorum.🌼🌺❤️🙏 , Safiye Savan.


Çok tatlı bir bayan Hülya hanım ve her konuda bana yardımcgı olduğu için sonsuz teşekkürlerimi sunarımm iyi ki tanımışım çok sıcak kanlı biri çok severim ❤️😘😘 , Sevgi Aslan


Mukemmel insanlar, mükemmel ogretmenler.. Her daim ilgili, bir o kadar nazikler. Hele de sertifikalarımızın icindeki notlar.. 🙏🙏, Melike Özder


Yardımlarınız için benimle yakinen ilgilendiginiz için çok teşekkür ederim Zeynep hanım sağlıklı gunler, Kadir Doğan


Ankarada tek adres tercihiniz ben gibi bilge arı akademi olsun harikasiniz.. ankaranin bilge-si , Arif Kaplaner


Bilge arı akademi ekibi verdiğiniz güven ve samimiyetiniz için teşekkür ederim. Dilerim böyle başarılı ve sağlıklı yıllar dilerim , Izzet Bilayak